O soutěži

Praha 7 obnovila oblíbenou soutěž „Nejlepší na Sedmičce“. Každý z vás může rozhodnout o tom, která firma, provozovna či živnostník si zaslouží toto ocenění.

Hlasujte pro své oblíbené podniky, podpořte jejich propagaci a zároveň pomozte zmapovat kvalitu služeb nabízených v Praze 7. Soutěž startuje od začátku prosince.

Do půlky ledna můžete ve 12 kategoriích (jejich seznam najdete v pravidlech soutěže) navrhovat podniky, které by podle vás ve výběru neměly chybět. Od začátku ledna do konce února poběží na stránkách hlasování, kde budete moci vybrat ty skutečně nejlepší na Sedmičce.

V každé kategorii obdrží první tři místa s nejvyšším počtem hlasů certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlepší podniky. Vítězové jednotlivých kategorií získají zároveň menší reklamní prostor v rámci Hobuletu. Absolutní vítěz, který dostane nejvíce hlasů ze všech soutěžících, navíc získá možnost poskytnout rozhovor v časopise Hobulet a také voucher na inzerci v Hobuletu. Podpořte své oblíbené podniky a inspirujte k jejich návštěvě i ostatní.